597 317 235

Otevírací doba

Pondělí7.30 - 18.00
Úterý7.30 - 18.00
Středa7.30 - 18.00
Čtvrtek7.30 - 18.00
Pátek7.30 - 18.00
Sobota8.00 - 12.00
Neděle13.00 - 17.00

Státní svátky zavřeno

Kalendář akcí

Prodáváme vstupenky sítí:

Kam na oběd:

Úvod / Kalendář akcí / Historie havířovského trampingu – výstava k 100. výročí vzniku trampingu v Československu, ojedinělé kultury ve světě

Historie havířovského trampingu – výstava k 100. výročí vzniku trampingu v Československu, ojedinělé kultury ve světě

Aktualizováno: 25.10.2018 14:01

Galerie Kina Centrum, Havířov

Historie havířovského trampingu – výstava k 100. výročí vzniku trampingu v Československu, ojedinělé kultury ve světě

2.11. - 29.11. 2018 / 08:00 - 20:00

vstup volný

Galerie Kina Centrum

Vernisáž v pátek 2. 11. od 18 hodin, výstava potrvá do 29. 11. 2018. Otevřeno denně od 8 do 20 hodin (vstup volný).

Děkujeme našim partnerům
Programovali: SE-MO Data s.r.o.
Městské informační centrum,
náměstí Republiky 575/7
736 01 Havířov-Město